Treningi personalne

Nasze miejsce powstało z myślą o treningach personalnych i zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort ćwiczeń. Centrum Treningowe Skills jest miejscem nowoczesnym, estetycznym i funkcjonalnym. Starannie zagospodarowaliśmy każdy metr powierzchni, by osoby trenujące mogły poczuć najwyższą jakość korzystania z naszych usług. Jesteśmy pewni, że trening pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej jest ogromną przyjemnością i daje jeszcze większą motywację do pracy.

W Centrum Treningowym Skills stawiamy na indywidualne i profesjonalne podejście do każdej osoby. Nasz zespół jest gotowy nieść pomoc wszystkim w osiągnięciu określonego celu. Z wielką przyjemnością dbamy o naszych nowych podopiecznych i dzielimy się dawką motywacji na pierwszych bezpłatnych konsultacjach. Stała współpraca opiera się na regularnych spotkaniach z Trenerem. który tworzy program treningowy dopasowany do jego potrzeb i możliwości.

Istotnym czynnikiem treningów personalnych jest nieustanna opieka Trenera, który podczas wykonywanych ćwiczeń bacznie obserwuje, na bieżąco koryguje i eliminuje błędy. Prawidłowa technika ćwiczeń jest priorytetem do zdrowia i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się o poszukiwanie motywacji – Twój trener stanie się osobą, która w chwilach słabości nie pozwoli Ci się poddać i pomoże uwierzyć w sukces.

poznaj naszych trenerów

Daniel Marzec

Jakub Kalinowski

Michał stępniak

Marta
Gaweł

Agnieszka Bakun