Fizjoterapia

Niezależnie od tego jaki rodzaj aktywności preferują nasi klienci i na jakim są etapie, warto rozpocząć przygodę z treningami w Skills od wizyty u naszego fizjoterapeuty. Odpowiednia ocena układu ruchu warunkuje dobór form aktywności. Kompleksowa konsultacja specjalistyczna wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, sprawność i możliwości treningowe. 

Fizjoterapeuta zajmuje się przywracaniem sprawności fizycznej osobom z ograniczeniami ruchu wynikającymi z chorób lub będącymi następstwem wypadków. Dokonuje tego za pomocą ruchu, odpowiednio dobranego do potrzeb rehabilitacyjnych danej osoby. Jego zadaniem jest również wytłumaczenie potrzeby i celowości wykonywania ćwiczeń oraz zachęcenie podopiecznego do współpracy. 

Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do całego procesu rehabilitacji jest bardzo istotne i może przyczynić się do szybszego osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Fizjoterapia w połączeniu z treningiem personalnym pod okiem specjalisty stanowi filar naszej działalności. Dlatego w Centrum Treningowym Skills zapewniamy dostęp do usług fizjoterapeuty, który czuwa nad procesem powrotu do pełnej sprawności. Wierzymy, że połączenie tych usług w jednym miejscu spełni oczekiwania naszych klientów.

poznaj naszych fizjoterapeutów

ANDRZEJ RZEŻUTKA

Viktor Adamchuk